• żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona

tabletki dupahston

donia17 |
2010-10-15 11:29
|
vote-up

Dobre pytanie

Słabe pytanie

Szczegóły
vote-down

kochane mam pytanie czy jak brałyście tabletki dupahston to robiło was się nie dobrze po nich??
Ja biorę je od 4 tc i na sam widok jak mam je wziąć to mnie mdli:):)
Miałam dawkę 1-1-1 a teraz mam 2 razy dzienie po 1 .
Dziekuję z góry za odp

TAGI
Brak tagów, bądź pierwsza!

Odpowiedzi

(2010-10-15 11:31:44) cytuj
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona

eda1682

Może jakiś składnik Ci nie odpowiada. Zmień lek.
(2010-10-15 11:36:05) cytuj
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona

listopadowa

brałam do końca I trymestru.u mnie zadnych skutków ubocznych nie było
(2010-10-15 11:41:29) cytuj
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona
37

asiunia01

Ja bralam dwa razy dziennie ale mi nie bylo nie dobrze po nich...
(2010-10-15 11:43:01) cytuj
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona

wiki218

Brałam od 15tc do końca 34tc i nic mi nie było po nich.
(2010-10-15 12:02:04) cytuj
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona

paulaqjulka

brałam prawie do 14 tyg i nic mi nie było zadzwoń do lekarza i powiedz jak sie po nich czujesz.
(2010-10-15 12:06:27) cytuj
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona

naatasha

Brałam od 4 do 15 tc początkowo 3 razy dziennie, później dwa razy na dzień. Parę razy zrobiło mi się po nich niedobrze - myślę, że spowodowane jest to hormonami, które te tabletki zawierają. Proponuję przy kolejnej wizycie powiedzieć lekarzowi o Twoim złym samopoczuciu, może zamieni je na jakieś inne
(2010-10-15 12:21:49) cytuj
To są Kochana uroki 1 trymestru.... widocznie akurat te tabletki powodują u Ciebie mdłości-ja tak miałam po luteinie pod język, potem lekarz mi zmienił na dopochwową więc mdliło mnie tylko po pozostałych stu rzeczach-nawet po moich ukochanych pierogach ;)
Zapytaj lekarza o wersję dopochwową :)
(2010-10-15 12:24:14) cytuj
"Może jakiś składnik Ci nie odpowiada. Zmień lek."
Duphaston to jeden składnik, czyli syntetyczny hormon działający tak jak progesteron. Lekarz może Ci go ewentualnie zamienić na luteinę (syntetyczny progesteron), ale wydaje mi się, że to niewiele zmieni. Mi po luteinie było gorzej, ale nie były to problemy żołądkowe :>

Na pewno warto powiedzieć lekarzowi. Może wystarczy brać w trakcie jedzenia?
(2010-10-15 12:25:33) cytuj
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona

claire1983

Luteina to lek o tym samym składzie co duphaston jednak stosowany dopochwowo. Może warto zmienić?
(2010-10-15 13:11:33) cytuj
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona

mmaja

ja brałam od 5tc do 18tc i żadnych skutków ubocznych nie odczuwałam, bralam też przez dwa cykle na początku roku i też nic mi po duphastonie nie było :)

Podobne pytania