Pozatym jak bedziesz miala bardzo duzo pokarmu to zawsze mozesz odciagnac, zamrozic i zostawic na "pozniej" ;)

Rozważam nad kupnem takiego czegoś chociaż z jednej strony trochę szkoda mi pieniędzy. Zapłacić 100 zł i użyć raz? Jedni mówią, że jest przydatny inni sprzedają je w idealnym stanie i mówią, że nie był potrzebny. Jakie jest wasze zdanie?