Najbardziej aktywne

  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona
otoja666
otoja666
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona
malinka15055
malinka15055
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona
izka55555
izka55555
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona
justyna14
justyna14
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona
olka89
olka89
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona
angelika93
angelika93
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona
wredna
wredna
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona
dejarvivivr
dejarvivivr
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona
laurette
laurette
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona
majka1987gno
majka1987gno
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona
aswalda18
aswalda18
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona
monikaweronika
monikaweronika
Zobacz wszystkich
 


Komentarze
Wyświetlono: 3071 - 3080 z 7086.

(2015-01-17 15:14) zgłoś nadużycie
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona
izka55555

izka55555

Ja podałam kilka razy kaszkę żeby "lepiej spał", ale nic nie poskutkowało więc dałam spokój. Mój mały też bebiko pije od początku. Chciałam kupić tańsze mleko na początku i jak mu to by nie pasowało to droższe/inne jakieś już kupić, bo kasy na to idzie jednak, tygodniowo idzie mi mleka za około 35 zł. W biedronce kupuje to najtaniej wychodzi, nawet 2 zł taniej niż w innych marketach.
(2015-01-17 16:11) zgłoś nadużycie
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona
malinka15055

malinka15055

No u mnie też kaszka to w sumie odwrotny efekt przyniosła... Więc też osbie daruję. Kończe bebilon i kupiłam już bebiko. Jednak dużo tańsze jest. Bo ja na jakies 6dni wydaję 50zł...

(2015-01-17 19:12) zgłoś nadużycie
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona
izka55555

izka55555

Andzior ale z tego co się orientuję to mm otwarte może stać do miesiąca potem już nie należy używać. Nie wiem czemu i dlaczego ale tak jest.
(2015-01-18 12:47) zgłoś nadużycie
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona
otoja666

otoja666

Andzior dla Twojego małego powinny byc pól litrowe butelki:D anja za co Ci poblokowali?

(2015-01-18 13:29) zgłoś nadużycie
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona
otoja666

otoja666

widzisz u mnie jabłko gruszka jest po 4 ale z tego co pamiętam to Ty i jabłko jej  juz dawałas i gruszkę chyba też... czy malinka dawała?

(2015-01-18 14:47) zgłoś nadużycie
  • żądna wiedzy
  • pomocna
  • aktywistka
  • blogerka
  • dokumentalistka
  • doświadczona
otoja666

otoja666

ja miałam banan jabłko. ale co bym małemu nie dała to tylko powiększają kolki więc znowu nic nie dostaje oprucz mleka i wody do picia.