plus przesyłka 9,99 zł. Kupując jedno się nie opłaca. ale większa ilość tak. :)
u mnie w mieście najniższa cena za bebilon to 46,99zł. Przesyłka za darmo jest od 250zł...a ja kupuję większe ilości mleka, maści, oilatum itd. Głupi disnemar jest 8zł tańszy niż w aptece. Myślę, że opłaca się raz na jakiś czas zrobić większe zakupy.
