zuza77
Witaj. Piszę odnośnie mleka Bebilon , piszesz w swojej ankiecie ,ze jest najdroższe . Fakt ale płacisz za dużą puszkę 800 gr po przeliczeniu inny mm wychodziło prawie na to samo wezmy np. nan pro mała paczka 350 gr kosztuje około 16 zł czyli razy 2 masz 32 zł za 700 gr , dokładasz 7 zł i masz duży bebolon . I moim zdaniem jest najlepszy. Pozdrawiam :)
Witaj. Piszę odnośnie mleka Bebilon , piszesz w swojej ankiecie ,ze jest najdroższe . Fakt ale płacisz za dużą puszkę 800 gr po przeliczeniu inny mm wychodziło prawie na to samo wezmy np. nan pro mała paczka 350 gr kosztuje około 16 zł czyli razy 2 masz 32 zł za 700 gr , dokładasz 7 zł i masz duży bebolon . I moim zdaniem jest najlepszy. Pozdrawiam :)
Tu znajdziesz odpowiedź na każde pytanie o Twojej ciąży!