4puszki mleka 800g z Hipa= 160 zł
pampersy jakoś 3 paczki = 90 zł ( bo kupuję dady) do tego dochodzą chusteczki, witaminy, czasem jakis ciuszek więc tak 300 zł wychodzi nawet ponad :)
(2013-06-20 08:59:08)
cytuj
pieluch nie licze kremów płynów i proszków bo mam zapas ale sądze że koło 2 paczek napewno za to mleko jak woda napewno ze 150 zupek w słoiczkach juz nie kupuje zaczełam sama gotowac i tak siedze w domu owoce też kupujemy świeże
(2013-06-20 10:03:17 - edytowano 2013-06-20 10:05:55)
cytuj
Pampersów idzie mi jedna paczka (dada)a czasem półtora wiec kupuję w razie \"w\" 2 paczki tj . 60zł
a mleka około 10 puszek (bebilon pepti) mniej więcej jedna starcza nam na 3 dni ,a to daje 115 zł
czyli ze wszystkim 175 zł :D
(2013-06-20 10:04:17)
cytuj
Mleko 1200 g Bebilon-koszt 65 zł i starcza na dwa tyg. Pampersy kupuje zazwyczaj w promocji -pampers active baby 150 szt po cenie promocyjnej ok 80 zł, a dziennie mniej więcej corka zużywa 5-6 pieluch.
ale na początku nie jest tak kolorowo -dziecko zużywa ok 12 pieluch, a puszka 350 g mleka starczała na 3-4 dni
(2013-06-20 10:08:18)
cytuj
A do tego jeszcze sloiczki-obiadki i deserki -300 zł, kosmetyki, co miesiac jakieś ciuszki, woda zrodlana- 4 zgrzewki i inne pierdy. Oj...ja miesięcznie na córkę wydaje 800-1000 zł
(2013-06-20 14:11:25)
cytuj